O nás


Rajdress.sk  je e-shop založený v r. 2021, ktorý ponúka štýlové a praktické produkty vyrobené výhradne na Slovensku. Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou odevnej výroby a naše skúsenosti sme sa rozhodli pretaviť do hodnotných výrobkov aj pre individuálnych zákazníkov. Ponúkame najmä dámske, pánskedetské oblečenie, ale aj praktické školské pomôcky

Prečo práve názov „Rajdress“? Keď zakladáte e-shop, hľadáte preň názov, ktorý je pre zákazníka zapamätateľný a dotýka sa podnikateľského zámeru. Je dobré, keď obsahuje slovenské slovo, nech je jasné odkiaľ značka pochádza . V ideálnom prípade obsahuje aj slovo v angličtine pre prípad, že by ste v budúcnosti chceli expandovať na zahraničné trhy.

Spoločným brainstormingom sme dospeli k názvu Rajdress. Teda peknej kombinácii slovenského aj anglického slova, ktorá znamená „Raj oblečenia“.

Našou ambíciou je nadviazať na myšlienku „Raj oblečenia“ a radi by sme na trh umiestňovali produkty s maximálnou pridanou hodnotou, dostupné pre širokú verejnosť.

Chceme, aby naše výrobky prinášali spokojnosť a radosť a aby sa k nám naši Rajdressáci opätovne vrátili. Veríme, že na funkčnosti a kvalite našich výrobkov pocítite, ako veľmi nás naša práca baví.

 

Sme ŠTÝLOVÍ, sme PRAKTICKÍ, sme SLOVENSKÍ

Sme tu, aby sme Vás obliekli www.rajdress.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie