O nás


Rajdress.sk  je e-shop založený v r. 2021, ktorý ponúka štýlové a praktické produkty vyrobené výhradne na Slovensku. Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou odevnej výroby a naše skúsenosti sme sa rozhodli pretaviť do hodnotných výrobkov aj pre individuálnych zákazníkov. Ponúkame najmä dámske, pánskedetské oblečenie, ale aj praktické školské pomôcky

Prečo práve názov „Rajdress“? Keď zakladáte e-shop, hľadáte preň názov, ktorý je pre zákazníka zapamätateľný a dotýka sa podnikateľského zámeru. Je dobré, keď obsahuje slovenské slovo, nech je jasné odkiaľ značka pochádza . V ideálnom prípade obsahuje aj slovo v angličtine pre prípad, že by ste v budúcnosti chceli expandovať na zahraničné trhy.

Spoločným brainstormingom sme dospeli k názvu Rajdress. Teda peknej kombinácii slovenského aj anglického slova, ktorá znamená „Raj oblečenia“.

Našou ambíciou je nadviazať na myšlienku „Raj oblečenia“ a radi by sme na trh umiestňovali produkty s maximálnou pridanou hodnotou, dostupné pre širokú verejnosť.

Chceme, aby naše výrobky prinášali spokojnosť a radosť a aby sa k nám naši Rajdressáci opätovne vrátili. Veríme, že na funkčnosti a kvalite našich výrobkov pocítite, ako veľmi nás naša práca baví.

 

Sme ŠTÝLOVÍ, sme PRAKTICKÍ, sme SLOVENSKÍ

Sme tu, aby sme Vás obliekli www.rajdress.sk